FIRMA POGRZEBOWA - POZNAŃ

Necros – firma pogrzebowa z Poznania oferuje kompleksową obsługę pogrzebów w Poznaniu i okolicach. W trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby organizacja ceremonii pogrzebowej może stanowić dla wielu ludzi poważny problem. Właśnie z tego powodu firma Necros oferuje całodobowe, kompleksowe usługi, by odciążyć rodzinę zmarłego od zajmowania się formalnościami związanymi z organizacją uroczystości pogrzebowej.

Obsługa pogrzebu – Poznań

Necros zajmuje się obsługą pogrzebów w Poznaniu i okolicach. Oferuje załatwienie wszelkich formalności (Akt Zgonu, zasiłek pogrzebowy, kontakty z ZUS, KRUS, MSWiA, WBE, pomoc w wyborze trumny lub urny, transport zwłok, przygotowanie zmarłego do ceremonii, obsługę ceremonii świeckiej lub religijnej, oprawę muzyczną, dekoracje.

Dom pogrzebowy Necros

Po stracie bliskiej osoby nawet prosta czynność sprawia ogromną trudność. Biorąc to pod uwagę, na życzenie i z upoważnienia rodziny osoby zmarłej, możemy przejąć na siebie wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu. Jesteśmy do Państwa całkowitej dyspozycji od chwili zgłoszenia zgonu.

Oferujemy całodobową pomoc i profesjonalne usługi pogrzebowe oparte na szacunku i zaufaniu.

Korzystając z usług naszego zakładu mają Państwo możliwość załatwienia wszystkich formalności związanych z pogrzebem, w tym również z kremacją, w jednym miejscu.

Zapewniamy kompleksową obsługę pogrzebu. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne i profesjonalne usługi pogrzebowe. Zajmiemy się organizacją pogrzebu od początku do końca: od odebrania ciała z miejsca zgonu, przez pomoc w wyborze trumny i urny, załatwieniem formalności w urzędach, przygotowaniem zmarłego do pochówku, kopaniem grobu, demontażem pomnika, organizacją ceremonii pogrzebowej, katolickiej czy świeckiej aż do uzyskania zasiłku pogrzebowego.

Nasi pracownicy dbają o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w tak trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby.

Na życzenie klienta kompletujemy i wypełniamy dokumenty pogrzebowe, załatwiamy formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego w celu uzyskania Aktu Zgonu oraz formalności związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, MSWiA oraz WBE.

Już od pierwszego kontaktu staramy się maksymalnie odciążyć rodzinę zmarłego, organizując pogrzeb tak, aby formalności z nim związane były jak najmniej uciążliwe.

Powody, dla których warto powierzyć organizację pogrzebu Domu Pogrzebowemu NECROS:

  • zajmujemy się kompleksową i profesjonalną obsługą ceremonii pogrzebowej
  • załatwiamy formalności związane z Aktem Zgonu i wypłatą zasiłku pogrzebowego
  • składamy dokumenty w Państwa imieniu w Urzędzie Stanu Cywilnego, ZUS, KRUS, MSWiA oraz WBE
  • nie korzystamy z pośredników, ponieważ posiadamy własny Dom Pogrzebowy, krematorium i Salę Pożegnań
  • zatrudniamy pracowników, którzy swym taktem, doświadczaniem, wiedzą i empatią pomogą Państwu w trudnej sytuacji jaką jest śmierć bliskiej osoby
  • posiadamy doświadczenie, wiedzę i zaplecze zdobywane przez lata działalności w branży pogrzebowej
  • pracujemy w dni wolne od pracy, w święta, w nocy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • do każdego pogrzebu podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę Państwa życzenia, oczekiwania i możliwości finansowe
  • rozliczamy koszty pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego
  • bezpłatnie i bez żadnej prowizji załatwiamy wszystkie formalności dotyczące wypłaty zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, MSWiA oraz WBE

Dom pogrzebowy Necros - Poznań

Dom pogrzebowy Necros - Wolsztyn

Krematorium Necros

Pogrzeb i transport
na terenie Polski
i z zagranicy!

Katalog urn Necros

+48 602 211 083

Telefon czynny całą dobę

Dom pogrzebowy Necros - Poznań

Dom pogrzebowy Necros - Wolsztyn

Krematorium Necros

Katalog urn Necros

Pogrzeb i transport
na terenie Polski
i z zagranicy!

+48 602 211 083

Telefon czynny całą dobę

© 2022 DOM POGRZEBOWY NECROS - Krematorium – Międzynarodowy transport zwłok

© 2022 DOM POGRZEBOWY NECROS - Krematorium – Międzynarodowy transport zwłok