FORMALNOŚCI POGRZEBOWE - POZNAŃ

Formalności pogrzebowe

Zapewniamy kompleksową obsługę pogrzebu, w tym także załatwienie formalności pogrzebowych w okolicach Poznania. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne i profesjonalne usługi pogrzebowe. Zajmujemy się organizacją pogrzebu od początku do końca: od odebrania ciała z miejsca zgonu, przez pomoc w wyborze trumny i urny, załatwieniem formalności w urzędach, przygotowaniem zmarłego do pochówku, kopaniem grobu, demontażem pomnika i organizacją ceremonii pogrzebowej, katolickiej czy świeckiej. Zdajemy sobie sprawę, że nie każda osoba wie, jak należy postępować, a niektóre kwestie formalne mogą być przytłaczające. Dlatego informujemy o całym postępowaniu krok po kroku i służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Formalności pogrzebowe – Poznań, usługi kompleksowe

Śmierć bliskiej osoby to zawsze trudne emocjonalnie wydarzenie. W takim czasie rodzina i przyjaciele muszą zmierzyć się z bólem i żalem, jednak oprócz tego, czeka ich również wiele formalności związanych z organizacją pogrzebu. Aby przygotować godne pożegnanie swojego bliskiego, warto powierzyć to zadanie specjalistom. Mamy doświadczenie w kontaktach z ZUS, KRUS, MSWiA, WBE i innymi urzędami. Oferujemy kompleksową obsługę pogrzebu w okolicach Poznania wraz z załatwieniem spraw formalnych, aby rodzina mogła skupić się na godnym przeżywaniu żałoby. Pomożemy Państwu wybrać trumnę czy urnę, dekoracje i inne elementy uroczystości.

Formalności pogrzebowe

Zdarza się, że po stracie bliskiej osoby nawet prosta czynność sprawia ogromną trudność. Biorąc to pod uwagę, na życzenie i z upoważnienia rodziny osoby zmarłej, możemy przejąć na siebie wszelkie formalności pogrzebowe i jesteśmy do Państwa całkowitej dyspozycji od chwili zgłoszenia zgonu.

Na życzenie klienta kompletujemy i wypełniamy dokumenty pogrzebowe, załatwiamy formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego w celu uzyskania Aktu Zgonu oraz formalności związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego  ZUS, KRUS, MSWiA oraz WBE.

Już od pierwszego kontaktu staramy się maksymalnie odciążyć rodzinę zmarłego organizując pogrzeb tak, aby formalności z nim związane były jak najmniej uciążliwe.

Zapewniamy kompleksową obsługę pogrzebu. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne i profesjonalne usługi pogrzebowe. Zajmujemy się organizacją pogrzebu od początku do końca: od odebrania ciała z miejsca zgonu, przez pomoc w wyborze trumny i urny, załatwieniem formalności w urzędach, przygotowaniem zmarłego do pochówku, kopaniem grobu, demontażem pomnika i organizacją ceremonii pogrzebowej, katolickiej czy świeckiej.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda osoba wie, jak należy postępować, a niektóre kwestie formalne mogą być przytłaczające. Dlatego informujemy o całym postępowaniu krok po kroku i służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dom pogrzebowy Necros - Poznań

Dom pogrzebowy Necros - Wolsztyn

Krematorium Necros

Pogrzeb i transport
na terenie Polski
i z zagranicy!

Katalog urn Necros

+48 602 211 083

Telefon czynny całą dobę

Dom pogrzebowy Necros - Poznań

Dom pogrzebowy Necros - Wolsztyn

Krematorium Necros

Katalog urn Necros

Pogrzeb i transport
na terenie Polski
i z zagranicy!

+48 602 211 083

Telefon czynny całą dobę

© 2022 DOM POGRZEBOWY NECROS - Krematorium – Międzynarodowy transport zwłok

© 2022 DOM POGRZEBOWY NECROS - Krematorium – Międzynarodowy transport zwłok