NEKROLOGI -POZNAŃ

Nekrolog - Klepsydra

Nekrolog jest ważnym elementem organizacji pogrzebu, dlatego włączyliśmy go do naszej oferty. Oferujemy wydruk, rozwieszanie nekrologów w okolicach Poznania, zawierających wszystkie niezbędne informacje o ceremonii pogrzebowej w okolicy oraz zamieszczenie ich w lokalnych gazetach oraz w internecie. Dbamy o przejrzystą i elegancką formę nekrologów, uwzględniając przy projektowaniu sugestie rodziny zmarłego.

Nekrologi – Wolsztyn, Poznań i okolice

Oferujemy usługę nekrologów w Wolsztynie, Poznaniu i pobliskich miejscowościach. Profesjonalnie przygotowany nekrolog pozwala oddać hołd zmarłej osobie, a dobrze dobrana treść oraz forma przekazu sprawiają, że wspomnienie o zmarłym zostaje na długo w pamięci bliskich oraz znajomych. Chociaż nekrologi są głównie źródłem informacji o szczegółach pogrzebu, mogą także zawierać wiadomości na temat życia zmarłego – jego osiągnięć, pasji czy cech charakteru. Publikując nekrolog na przykład w lokalnej gazecie czy na popularnej stronie internetowej, wspomnienia o zmarłym można zachować na długie lata.

E-nekrologi – Poznań, Wolsztyn i okolice

Oferujemy Państwu możliwość przygotowania nekrologów zgodnie z najnowszymi standardami i osiągnięciami techniki. E-nekrolog wyposażony w funkcję pinezki to darmowa usługa, która pozwala zamieszczać nekrolog na popularnych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Dzięki temu można błyskawicznie, na przykład poprzez telefony komórkowe poinformować o pogrzebie nieograniczoną liczbę osób. E-nekrolog może być połączony z mapą, na której można zaznaczyć dokładnie miejsca, gdzie odbywają się uroczystości pogrzebowe.

Nekrolog - Klepsydra

Naszym klientom oferujemy darmowy wydruk i rozwieszenie nekrologów, które podają takie informacje jak: miejsce i czas uroczystości żałobnych oraz pogrzebu. Ponadto oferujemy załatwienie formalności związanych z wydrukiem nekrologów w lokalnych gazetach.

E-nekrologi

Nekrologi to bardzo popularna forma informowania o zbliżającej się ceremonii pogrzebowej Zmarłego. Świat się bardzo mocno zmienia, a technologia ciągle się rozwija. Rozwój ten widoczny jest również w branży pogrzebowej.

Współcześnie największym źródłem informacji są media społecznościowe oraz telefony komórkowe. Publikacja nekrologu w mediach społecznościowych daje możliwość udostępnienia informacji o zbliżającym się pogrzebie nieograniczonej liczbie osób.

E-nekrolog oferowany przez nasz zakład to darmowa usługa kierowana do klientów Domu Pogrzebowego NECROS. Ponadto, każdy nekrolog wyposażony jest w funkcję pinezki. Po jej kliknięciu wyświetlona zostanie mapa, w której zostanie pokazany dokładny adres ceremonii pogrzebowej.

Dom pogrzebowy Necros - Poznań

Dom pogrzebowy Necros - Wolsztyn

Krematorium Necros

Pogrzeb i transport
na terenie Polski
i z zagranicy!

Katalog urn Necros

+48 602 211 083

Telefon czynny całą dobę

Dom pogrzebowy Necros - Poznań

Dom pogrzebowy Necros - Wolsztyn

Krematorium Necros

Katalog urn Necros

Pogrzeb i transport
na terenie Polski
i z zagranicy!

+48 602 211 083

Telefon czynny całą dobę

© 2022 DOM POGRZEBOWY NECROS - Krematorium – Międzynarodowy transport zwłok

© 2022 DOM POGRZEBOWY NECROS - Krematorium – Międzynarodowy transport zwłok